تعویض کف سرویس بهداشتی | توالت و حمام | خدمات فنی امیران 09125411770

0

تعویض کف و نصب کاشی سرامیک یکی دیگر از خدمات فنی امیران میباشد. اگر برای نصب کاشی یا تعویض کف سرویس بهداشتی ، حمام و یا تعویض کف آشپزخانه به یک نصاب حرفه ای و کار بلد نیاز دارید روی تیم ما حساب کنید. روش انجام این کار به نحوی میباشد که اول محل مورد نظر بررسی میشود و بعد از انتخاب طرح و مدل توسط شما، قیمت تعویض کف یا نصب کاشی و سرامیک محاسبه میگردد. همچنین لازم است بدانید که استفاده از کفپوش یا تعویض کف توالت و تعویض کف حمام علاوه بر استفاده کاربردی، باعث زیباتر شدن محیط نیز میشوند. در ادامه این مطلب میخواهیم درباره تعویض کف ، تعویض کاشی و سرامیک و همچنین نحوه نصب کاشی سرامیک توضیحاتی به شما مشتریان گرامی بدهیم.

تعویض کف سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی و حمام از مهمترین قسمت های منزل میباشد که تعویض کف و نصب کاشی دیوار نقش زیادی در تغییر ظاهر آنها دارد. اگر از کفپوش های قدیمی و یا کاشی های شکسته استفاده میکنید که متاسفانه جذب کثیفی این موارد بسیار بالا میباشد، میتوانید با تعویض کف و یا نصب کاشی های جدید محیط اطراف خود را زیباتر کنید و با عوض کردن کف یا نصب کاشی جدید از آلوده شدن محیط نیز جلوگیری کنید. لازم است بدانید استفاده از کفپوش سرامیکی بهترین انتخاب برای سرویس های بهداشتی میباشد به دلیل اینکه شستشوی این کفپوش ها راحت تر و طول عمر بیشتری دارد. همچنین اگر سرویس بهداشتی منزل شما شیب دار است استفاده از سرامیک با سایز کوچک و متوسط گزینه ای مناسب برای سرویس بهداشتی منزل میباشد.

تعویض و نصب کاشی سرامیک

نحوه نصب سرامیک و کاشی در سرویس های بهداشتی بطوری است که ابتدا مرحله عایق کاری و تعمیر لوله کشی انجام میشود و بعد از آن نوبت به مرحله نصب کاشی میرسد که معمولا اول از هرکاری سنگ توالت را نصب و بعد از آن بند کشی  و آب بندی کف انجام میگیرد. همچنین جالب است بدانید نصب کاشی دیوار در سرویس بهداشتی یا حمام، اگر به صورت افقی باشد فضا را بزرگ تر جلوه میدهد که البته این موضوع نسبت به طراحی این مکان ها متفاوت است. ما در این مطلب سعی کردیم تا درباره تعویض کف یا تعویض کفپوش و همچنین نصب کاشی و تاثیر آن ها بر محیط به شما اطلاعاتی بدهیم. امیدواریم که از خواندن این مطلب لذت برده باشید و چنانچه به نصابی حرفه ای جهت انجام خدمات ذکر شده نیاز داشتید حتما با ما تماس بگیرید.

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید