رفع نم و رطوبت سقف و دیوار | خدمات فنی امیران 09125411770

0

رفع نم و رطوبت سقف و دیوار یک ایراد اساسی برای بسیاری از خانه ها علل الخصوص خانه هایی که در مناطق مرطوب قرار دارند میباشد. اگر اقدام به رفع نم و رطوبت دیوار ، رفع رطوبت کف یا قسمت های دیگر نکنید ممکن است مشکلاتی مانند کپک روی دیوارها و یا بوی نامطلبوع ایجاد شود که بیشترین آسیب را برای افرادی که دارای آلرژی و یا بیماری های تنفسی هستند دارد. به همین جهت در این مطلب سعی کردیم علاوه بر معرفی تخلیه چاه لوله بازکنی امیران درباره یک سری نکات برای از بین بردن رطوبت همچنین ازبین بردن نم دیوار یا رفع رطوبت سقف به شما اطلاعات مختصری دهیم اما در همین ابتدا لازم است بدانید که اولین قدم برای رفع نم و رطوبت تشخص منبع آن از قبیل پوست پوست شدن رنگ روی دیوار و سقف، باد کردن یا افتادن کاشی و سرامیک کف و غیره میباشد.

از بین بردن نم و رطوبت بدون خرابی

همان طور که در قسمت قبل اشاره کردیم اولین مرحله برای رفع نم و رطوبت تشخیص منبع آن میباشد. یعنی امکان دارد دلیل آن شکستگی یا نشستی لوله های غیر قابل دید باشد که نشانه ی آن ایجاد لکه هایی روی دیوار است. از دیگر دلایلی که میتوان برای رفع نم و رطوبت به آن اشاره کرد این است که برای رفع رطوبت دیوار یا رفع نم دیوار در زمان پخت و پز هواکش را روشن کنید، گیاهان زیادی را در یک منطقه نگذارید، مبلمان خانه را طوری بچینید که هوا در خانه به راحتی گردش کند و در نهایت روشنایی طبیعی و هوا را در خانه خود بررسی کنید. همچنین بندکشی نا مناسب درز بین کاشی های حمام یا سرویس بهداشتی میتواند از دیگر عوامل ایجاد رطوبت و نم باشد که برای رفع نم توالت یا رفع نم حمام باید به صورت جدی اقدام کرد.

رفع رطوبت و نم با مواد نانو

استفاده از مواد نانو در مصالح باعث رفع رطوبت بدون خرابی همچنین رفع نم بدون کثیف کاری میشود. برای اینکه این مواد را بهتر بشناسید لازم است بدانید که این فناوری نوعی عملیات اجرایی است که مصالح را در مقابل آب نفوذ ناپذیر میکند. پیشرفت‌ های اخیر در علم و فناوری، امکان استفاده از آخرین فناوری نانو در تولید محصولات آب بندی و سازگار با محیط زیست را فراهم کرده است به طوری که فناوری نانو تضمین کرده است عمر این خدمات برای رفع نم و رطوبت با هزینه مقرون به صرفه بیش از بیست سال باشد همچنین این فناوری نانو که آبگریز است دارای ویژگی هایی مانند مقاومت مناسب در برابر اسید و قلیا، بی رنگ بودن، ساخته شده از مواد معدنی، سازگار بودن با محیط زیست و بهداشتتی بودن آن میباشد.

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید